Ďalšie referencie ~ napísali ste mi

Ďalšie referencie ~ napísali ste mi

Veľmi pekne ti ďakujem za rozbor. Sedí to, že až. Nedá sa mi to ani opísať slovami. Veľkú vďačnosť cítim za to, že som si dovolila tvoj vyklad a tebe s akou ľahkosťou, múdrosťou a autenticitou si ho zpracovala.

Veľmi zaujímavé je na tom aj to, že mi veľa vecí doplo ešte kým som ťa požiadala o ten výklad, už len napojením na teba a to som aj napísala na svoj web. Teším sa z toho veľmi.

~ Jana N.


Pred pár týždňami som si dala spraviť od Deni rozbor génových kľúčov spolu s human design. Keď som to čítala len som prikyvovala a usmievala sa. Je to ako dostať mapu po tom, čo dlho blúdite.

Prišlo veľké pochopenie toho prečo robím veci, tak ako robím. Že sa naozaj nemám snažiť zapadnúť do ,jedného boxu“, kde aj tak nepatrím. A vždy, keď sa tak dialo prichádzala po čase veľká frustrácia, že veci nefungujú. Kolotoč up and downs sa vtedy spúšťal závratnou rýchlosťou. Skrátka len preto, že to naozaj nebola moja cesta.

Rozbor mi ukázal, že aj to, čo nazývam tieňom sa dá použiť a pretvoriť k prospešnosti. Zároveň mi dodal veľkú silu a odvahu žiť a robiť to, čo viem, po čom túžim. A viac zdielať seba a svet ako ho vidím, vnímam a inšpirovať tak ostatných. Veľké ďakujem.

~Veronika K.


Keď som od teba dostala rozbor génovych kľúčov a prvýkrát si ho prečítala,tak som sa rozplakala. Už štyri roky pracujem na spoznávaní a rozvíjaní seba, aj cez jógu, navnímavam si seba cez svoj život a cez to ako reagujem na situácie, cez otázky kto som ?

Génovej kľúče mi presne opísali mňa a opísali to čo sa mi v živote deje. Dostala som odpoveď na to, prečo sa mi niektoré veci dejú v živote tak ako sa dejú. Ukázali mi, že cesta, po ktorej idem je správna, a opísala mi úplne tiene a dary, ktoré mám.

Zaujímavé, že niektoré veci, ktoré mi opisujú som cítila už skôr alebo cítim, zatiaľ s nimi ale neviem správne pracovať, ale na to musím prísť už sama. Ďakujem krásne za Tvoj dar. Tvoj dar mi dal veľa odpovedí, ale zároveň aj veľa otázok.

~ Lucia


Rozbor mi pomohol pochopiť a pomenovať stratégiu môjho života, s ktorou som roky bojovala a robila opak. Po prečítaní celého rozboru mám pocit, že mám v rukách návod na SEBA, všetko sedí! A hlavne mi to vyjasnilo veľa nepochopených udalostí v mojom živote. Ďakujem za tento poklad, ďakujem za audio nahrávku a usmernenie v nej, a teším sa na zmenu!

~ Janka O.


Veľmi ti ďakujem za všetko, čo si pre mňa urobila, aj za všetky bonusové darčeky. Náš rozhovor mi otvoril ďalšie dvierka k poznaniu samej seba. Bolo to veľmi príjemné, zvyčajne po takých dlhých rozhovoroch mávam zmätok v hlave, pretlak myšlienok, som unavená. Včera som paradoxne pocítila určitý pokoj a spokojnosť, že mám riešenia, s ktorými môžem pracovať aby som sa cítila lepšie, a hlavne verila všetkým svojím darom.

~ Lenka Tobiášová


Rozbor duse je uzasna metoda na lepsie uvedomenie si toho co vlastne vieme resp.citime ze sme my a je v nas iba si to potrebujeme pobedat nahlas. Tym ze si to zvedomime nam vela veci dava zmysel. Pre mna to bol nadherny zazitok ktory ma obohatil a priniesol mi vela aha momentov. Teraz uz viem preco veci robim tak ako robim, preco prezivat a reagujem tak ako to proste mam.

Citim velke uspokojenie. Akoby mi odpadol kamen zo srdca v pripadoch ked som pochybovala,samozrejme hlavou, ze nieco nerobim dobre ked mi ludia nerozumeju.Rozbor duse mi otvoril dvere a umoznil pochopit ze to nie je moja chyba. Ze taka som a konam v sulade s tym co citim.

Odporucam to kazdemu kto tuzi a citi ze chce ist hlbsie do seba a vytvori si tak nadhernu cestu po ktorej s radostou bude kracat zivotom. Dakujem ti Deni za tuto moznost a aj za to s akou laskou odovzdavas kusok seba pre nas ostatnych. Namaste

~ Pavlína Zlochová


Deni mi udelala rozbor a pak jsme jej spolu hodiny rozebiraly. Je zajimave se o sobe dozvedet spoustu veci a naucit se s nimi pracovat. Hlavne je moc prinosne to spolu s Dendou probrat: kombinace jejiho nadhledu, vlidneho slova a hlavne klidne duse je kouzelny a rada na to vzpominam. Urcite doporucuji, pokud se chcete o sobe dozvedet vice a vnitrne se posunout. 

~ Sylvie Malířová


Ďakujem ,že si ma previedla Génovými kľúčmi ,rozšírila povedomie o daroch i posolstvách mojej duše ✨💗 zo srdca ďakujem. Sú to super nástroje ,vzácne ,robiš to veľmi pekne, tak hodne zdaru.

~ Gabi


Ďakujem, že môžem cez svoje dary, pomáhať objaviť tie tvoje.

Pridaj komentár