JOGA, DYCH & HLAS

JOGA, DYCH & HLAS

Toto stretnutie prináša možnosť intenzívne sa prepojiť s našim telom a hlasom.

Čo vlastne majú spoločné joga a hlas?
Je to DYCH.

Práve dych, tak dôležitý, ktorý nás prepája s duchom a našim telom.

Nádych – Duch, Výdych – Telo.
Život a Smrť v jednom cykle.

Dych je jedinečný nástroj, ktorý nám ponúka toľko možností k poznaniu Seba.

Ponoriť sa hlboko do seba, do nášho tela, poznať a navnímať si tie najhlbšie časti v nás.

A zároveň bez dychu nie je ani zvuk nášho hlasu.

Dych je ten, ktorý ho vynáša von aby mohol znieť.

Vďaka vedomej práci s dychom môžeme náš hlas kreovať a modelovať do želaného zvuku či hudobnej melódie.

Náš hlas je preto jedinečný nástroj sebavyjadrenia.

Na tomto seminári prepojíme tieto dva aspekty.

Načrieme k našim možnostiam samoliečenia a harmonizácie nášho bytia práve cez prvky jogy, dychu a vibrácie nášho hlasu.

Všetko toto krásne potom prepojíme medicínkou kakaa, a zavŕšime voice/sound-healingom so sonickou meditáciou.

Priestor bude vyzdobený svetelnou vesmírnou inštaláciou akademickým maliarom Petrom Hornákom, vo svetoznámim vizuálnym umelcom, ktorý je známy ako Sayp (viac foto z jeho tvorby je zdielaných v diskusii v udalosti).
~ ~ ~
KEDY: 18.12.2022 (10:30-14:30h)

KDE: Jogovňa Banská Bystrica

PPRÍSPEVOK: 55Є

PRIHLÁSENIE: www.jogovnabb.sk
~ ~ ~
==> Seminár sa uskutoční, keď sa minimálne 2dni pred jeho začiatkom prihlási najmenej 10ľudí. Prihlasovanie je spustené, rezervuj si miesto.

==> viac info, fotky a videá sú a budú zdielané v diskusii v udalosti na FACEBOOKU


ČO SI SO SEBOU PRINIESŤ:
– pohodlné oblečenie
– fľašu s vodou
– relaxačný vankúšik na oči (ak nemáš, dáme ti)
– otvorenú myseľ a srdce


O NÁS:

ॐ Deni Ha
Lektorka jogy, zakladateľka štúdia Joga Srdcom a DeniYoga, tvorkyňa transformačných jogových pobytov doma a vo svete, sprievodkyňa na ceste k sebe ~ do zdravia, pravdy a odvahy, priniesla terapeutickú hot yogu do Banskej Bystrice.Napĺňa si poslanie svojej duše, pretože inak sa jej žiť už nedá. 20rokov žila v ČR/SVK a 20rokov kade tade vo svete.Jogu študuje od r.2011 v rôznych kútoch sveta Austrália, Anglicko, USA, Srí Lanka, India, Thajsko,…

Jej učiteľmi sú skvelí svetoví aj slovenskí učitelia: Jozef Wiewel, Nevine Michaan, Anjili Russell, Anita Sundaram, Bhagavan Shanmukha Anantha Natha, Sanjay Soni, Carlos Lu, Ivana Výbohová, Peter Cifra, Janka Čahojová,..V súčasnosti zdiela svoje poznanie na jogových pobytoch, workshopoch a healing festivaloch. Tvorí online kurzy joga srdcom ~ cesta k sebe, kurz tradičnej tantra jogy a píše knihu.Jej poslaním je inšpirovať ľudí do odvahy žiť svoj sen a k poznaniu ako sa seba ~ uzdraviť vďaka joge a iným healing nástrojom. Miluje prírodu, zvieratá, dobrých ľudí, zdravé jedlo a život.

www.deniyoga.sk ~ joga srdcom

Instagram: https://www.instagram.com/deni.ha/

YouTube: https://www.youtube.com/@yogawithdeniha/videos
~ ~ ~

ॐ Monika Airi KYŠKOVÁ
Operná speváčka, hlasový kouč, intuitívny voice-healing, šamanské liečenie hlasom a bubnomPosledný rok sa intenzívne zaoberá holistickým prístupom k hlasu, vedomej práci so zvukom, dychom a jeho rôznorodými možnosťami tvorenia, liečenia a vedomého kreovania.Pracuje s informáciami frekvencií zvuku, vibráciami a ich priamom vplyve na nás a naše Bytie. Vníma veľkú dôležitosť vo vedomom prepojení sa na náš hlas, v našom tele. Znovu- nadviazanie vzťahu s našim hlasom nás otvára autentickému sebavyjadreniu a manifestácii toho, či si skutočne prajeme žiť.

Vystúpením zo štrukturovaného operného spevu sa v súčasnosti venuje hlavne intuitívnemu liečivému voice-healingu a hudobným improvizáciam v rôznych podobách, tiež s použitím liečivých nástrojov.Vďaka rôznorodým skúsenostiam Monika mohla spoznať, ako zvuk nášho hlasu otvára priestory nášho vnútorného chrámu, komunikuje s dušou, prepája nás s našou podstatou a umožňuje bunkové liečenie, či vedomé kvantovanie na úrovniach všetkých našich tiel,pretože zvuk nesie čisté informácie, ktoré prenikajú svetmi.

FB: https://www.facebook.com/cestahlasu

Instagram: https://www.instagram.com/cesta_hlasu_vocaljourney/

~ ~ ~ 

ॐ SAYP

Akademický maliar a celosvetovo uznávaný vizuálny umelec. Od detstva sa venuje malovanu, vyštudoval vysokú školu umenia a skoro 20rokov tvorí vizuálne umenie. Maľuje vysoko harmonizačné obrazy na objednávku a dekorácie na rôzne udalosti, ktoré vytvárajú, ktoré dotvárajú energiu v danom priestore. Sayp, vlastným menom Peter Hornák, už roky cestuje po svete, kde ho pozývajú na najväčšie psy trance festivaly do Nepálu, na Ozoru, Ufo Bufo a podobne. V prípade záujmu o jeho výnimočné obrazy, či pod UVčkom svietiace dekoračné plachty alebo obrazy sa mu môžeš ozvať. Malovanie jedného obrazu niekedy môže trvať aj pár mesiacov. V súčasnosti maľuje harmonizačné mandaly na drevo, ktoré prinesie k možnosti odkúpenia na workshop. Je to krásny dar pre kohokoľvek, kto si cení skutočné umenie. Jeho vesmírne krásnu tvorbu si môžeš pozrieť na facebooku alebo na jeho webstránke

Pridaj komentár