Harmonizačný seminár ~ VNÚTRONÝ POKOJ

Harmonizačný seminár ~ VNÚTRONÝ POKOJ

S jasným zámerom vzájomne si pomáhať spolu tvoriť a rásť sme vytvorili tento harmonizačný seminár.

Počas 6tich hodín v spoločnom priestore zažiješ PREVIBROVANIE CELÉHO TVOJHO SYSTÉMU na energiu lásky, pokoja a harmónie.

Stav, ktorý máš dávno v sebe, len ho znovu treba objaviť.Táto skúsenosť ti ostane na celý život a môže naštartovať u teba procesy, ktoré povedú k veľkým zmenám v tvojom živote a zdraví.

Je čas vrátiť sa domov, do tela, do Seba.

Tam sa ukrývajú všetky odpovede.

Keď raz niečo zažijeme cez osobnú skúsenosť, ostane toto poznanie zapísané s nami na celý život.

Každá vytúžená budúcnosť sa tvorí našou energiou a myšlienkami v prítomnosti.

~ joga srdcom

~ tradičná tantra jogadychová terapia

~ očisťujúca šamanská medicína rapé & sananga

~ liečivé piesne ikaros

~ zvuky čakier – bunková harmonizácia a kalibrácia do Jednot

~ liečivé posvätné zvuky a mantry

~ hlasom vedená sonická meditácia k spojeniu sa s Prazvukom Stvorenia

~ odstraňovanie, prepis starých programov a vzorcov mysle v stave hlbokej relaxácie počas šavásany

Zázraky sa dejú, keď zmeníme perspektívu, utvoríme im priestor v sebe. Na tomto harmonizačnom seminári nám presne o to pôjde.

To všetko vo vesmírne krásnom prostredí dotvorenom umeleckou svetelnou inštaláciou, o ktorú sa postará akademický maliar a celosvetovo uznávaný vizuálny umelec Sayp.

TENTO SEMINÁR JE TVORENÝ SO SILNÝM ZÁMEROM vzájomného liečenia energetických centier predovšetkým Anaháty ~ srdcovej čakry.

Bude sa konať v príjemných priestoroch jogového štúdia v Bratislave, ktoré s láskou vytvorila a zdiela moja blízka duša Katka Pohánka. Z celého srdca jej ďakujem za všetko poznanie a priestor, ktorý s nami už pár rokov zdiela.


~ ~ ~
KEDY: 8.1.2023 (čas: 14-20h)
KDE: Zen Flow Studio, Bratislava
PRÍSPEVOK:
108Є
PRIHLASOVANIE:
info@deniyoga.sk

Počet miest je limitovaný, je potrebné sa prihlásiť dopredu a úhradou zálohy 58Є si rezervovať miesto.

==> Udalosť je na FACEBOOKU, kde do diskusie udalosti budeme časom zdielať ešte pár foto a video k téme semináru ~~> lajkni si ju a nič ti neunikne.
~ ~ ~

AKÉ SÚ LIEČIVÉ ÚČINKY RAPÉ A SANANGA?

Si môžeš prečítať tu: http://deniyoga.sk/medicina-z-amazonie-rape-a-sananga/

Tvojou cestou k sebe ťa prevedú:

ॐ Deni Ha
Od 16tich rokov cestuje po svete. Vyskúšala si život v USA, Francúzsku, Írsku, Anglicku, Austrálii, Thajsku, Indii, na Srí Lanke a aj na Slovensku. Pocestovala mnohé štáty v Európe, Chile, Peru, Bolíviu, Malajziu,…

V skorom veku stratila rodičov, prežila hlboké depresie, stavy úzkosti a panické záchvaty. Vďaka obrovskému uvedomeniu, ktoré jej v temných obdobiach prišlo, že život je dar a sny si treba plniť si už pár rokov napĺňa ten svoj.

Študuje rôzne techniky seba~liečenia vďaka joge, ajurvéde, taoizme, šamanskej medicíne, čínskej medicíne, liečenie vďaka prírode, atď. Inšpirovala mnoho ľudí do odvahy začať žiť nový život. Motivuje ľudí, aby našli v sebe lásku, vnútorný pokoj a harmóniu.

Založila bývalé štúdio Joga Srdcom v BB, kde zaškolila niekoľko jogových lektorov, ktorí naďalej pokračujú a zdielajú jogu srdcom v jogových štúdiách po Slovensku.Spolu~organizovala jogové festivaly. Vytvorila desiatky jogových pobytov doma a vo svete, vďaka ktorým si ľudia transformujú svoje telo a myseľ, aby počúvali viac svoje srdce než hlavu a boli tak zdraví a šťastní.

S láskou zdiela svoje poznanie, pre každého, kto túži rásť a poznať nástroje seba uzdravovania. Miluje veselých ľudí, zvieratá, zdravé jedlo, prírodu a život. V súčastosti tvorí transformačné jogové pobyty, online kurzy jogy, worskhopy v SR/ČR a píše knihu. Fotky z jej ciest životom si môžeš pozrieť na Istagrame alebo cez videá na YouTube ~ YOGA WITH DENI HA.

ॐ Monika Airi KYŠKOVÁ
Operná speváčka, Hlasový Kouč, Intuitívny liečivý spev, Profesionálny umelec

Posledný rok sa intenzívne venujem holistickej vedomej práci s hlasom a dychom, pracujem s informáciou frekvencie zvuku, vibrácie, ich priamom vplyve na naše bytie, rôznorodými možnosťami tvorenia, liečenia a vedomého kreovania. Vnímam veľkú dôležitosť vo vedomom znovu-nadviazaní vzťahu s našim hlasom v tele, k nášmu slobodnému autentickému sebavyjadreniu a manifestácie toho, čo si prajeme žiť.

Hudbe a práci s hlasom sa venujem profesionálne odmalička už 30 rokov. Aktuálne je to hlavne intuitívny liečivý voice-healing a autentické hudobné improvizácie s použitím rôznych liečivých nástrojov. Zvuk nášho hlasu odhaľuje a jasne ukazuje o nás úplne všetko, čo si v sebe nesieme. Ľudský hlas je informačný zvukový hologram – náš podpis.

Prešla som si osobným prerodom môjho osobného vzťahu k vlastnému hlasu. Napriek tomu, že som roky svoj hlas trénovala a profesionálne spievala operu, ukázalo sa mi, aký pokrivený vzťah k nemu mám – a teda aj k SEBE. Bola som od svojho hlasu vnútri úplne oddelená.Prestavbou tohto vzťahu sa úplne menila moja optika aj celá skutočnosť. Priviedlo ma to k hlbokým uvedomeniam, aké je KĽÚČOVÉ vedieť sa slobodne a autenticky vyjadriť.

Vďaka rôznorodým skúsenostiam som mohla spoznať, ako zvuk nášho hlasu otvára priestory nášho vnútorného chrámu, komunikuje s dušou, prepája nás s našou podstatou a umožňuje bunkové liečenie, či vedomé kvantovanie na úrovniach všetkých našich tiel, pretože zvuk nesie čisté informácie, ktoré prenikajú svetmi.

Nie je podstatné, či vieš spievať, či chceš byť spevákom/čkou, podstatný je tvoj vzťah k TVOJMU hlasu. Pretože s tým súvisí naše sebavyjadrenie, naše hranice, naše potreby, naša sila, naša SebaHodnota a tiež prejavenie nášho potenciálu. Prepoj sa s ňou cez INSTAGRAM alebo FACEBOOK.

ॐ SAYP ~ Peter Hornák
Svetoznámy vizuálny umelec, vlastným menom @Peter Hornák od malička tvorí a žije svoj vesmír. Unikátnu vizuálnu dekoráciu zdiela ako doma tak po svete na psy trance festivaloch, na healing festivaloch, v jogových štúdiach. Jeho umenie harmonizuje priestor u mnoho ľudí u seba doma, či v práci.Viac o jeho umení objavíš na jeho webstránke: https://cargocollective.com/sayp/index alebo FACEBOOKU.
~ ~ ~
.
.
.
EXTRA ČÍTANIE:

Na tomto liečivom seminári udeš mať možnosť zažiť veľmi silný a komplexný zážitok cez rôzne aspekty nášho vnímania. Hudba a zvuk sú univerzálny jazyk, pretože informácie v nich obsiahnuté nevnímame cez myseľ, ale intuitívne.

Týmto magickým prepojením cez rôzne aspekty vnímania – ZRAK ~ ZVUK ~ DYCH & TELO – tak budeme môcť komplexne rozvinúť priestor pokoja a harmónie v nás, a naplniť ho tým, čo aktuálne potrebujeme pre našu vlastnú podporu.V tomto SPOLUtvorení sa tak oprieme o svoju vlastnú silu a kreativitu k autentickému SEBAvyjadreniu a slobodnému Bytiu.

Prejdeme spoločne harmonizačným cvičením cez zvuky našich čakier, vyjadríme slobodne to, čo si bude pýtať našu pozornosť, aby sme sa zjednotili do zvuku nášho Bytia.Spoločne sa prepojením s priestorom odkiaľ náš hlas pramení, vynesieme jeho zvuk von cez posvätné zvuky a spoločne vytvoríme liečivú mantru, ktorá nás naladí do vysokovibračných frekvencií.

Svojim hlasom vás prevediem harmonizačnou sonickou meditáciou, kde sa naladíme na univerzálny vesmírny Božský Tón Stvorenia, z ktorého všetci pochádzame a následne objavíme svoju jedinečnú kozmickú pieseň.

Čím viac sme zaneprázdnení, tým viac stresujeme našu myseľ. Tá potom túži po neustále nových informáciach a akcii. Nedokáže oddychovať, stáva sa podráždenou, nervóznou, začne nás ovládať.

Preto ak si každý deň nájdeme aspoň chvíľku času a pokoja pre seba, stíšime sa, nacítime si telo a náš vnútorný priestor ako nám v ňom je, o to viac dokážeme rozlišovať, čo nás lieči a čo nám ubližuje, čo je pre nás výživné a čo naopak toxické.

Čím viac získame túto schopnosť pozorovania vlastných myšlienok a pocitov v tele, tým viac vieme, kam máme kráčať v živote a tvoriť si šťastnú budúcnosť v prítomnosti.Tým sme v živote šťastnejší a robíme rozhodnutia v súlade s nami, ktoré vychádzajú z nášho srdca a nie z hlavy.

RELAXÁCIA JE PRIRODZENÝ STAV NAŠEJ DUŠE……len sme naň v tom zhone zabudli.

Objav ju a už ti ju nikto nezoberie, keď sa budeš o ňu starať.

Pridaj komentár