ŠAMANSKO JOGÍNSKY RELAXAČNÝ POBYT NA MENORKE (3.-11.5.2019)

ŠAMANSKO JOGÍNSKY RELAXAČNÝ POBYT NA MENORKE (3.-11.5.2019)

Priatelia,

na tento pobyt som bola prizvaná učiť ráno jogu. Keďže milujem prírodu, vychádzajúce slnko a tú energiu, čo dokážeme cítiť, keď sa na to prírodné napojíme… s radosťou som prijala pozvanie. Organizuje ho kamarát, cestovateľ, dobrodruh, spoľahlivý liečiteľ/učiteľ cez amazónske bylinky. Kto má chuť skutočne zažiť úplné uvolnenie, odpútanie sa od materiálneho, súžitie s prírodou, vyčistenie myšlienok, napojenie sa na seba…. a má odvahu spoznať chuť slobody, kde strach postupne prichádza o svoju silu ako sa nám odhaľujú možnosti ako sa ho zbaviť… tak toto je pobyt pre teba. 

Keď výjdeme zo zóny svojho komfortu, tam sa začne sloboda….

~ Deni

Pre viac info o pobyte, kontaktuj priamo organizátora alebo mi napíš na info@deniyoga.sk

organizátor email: locosapiens@seznam.cz

jeho webstránka: http://locosapiens4.wixsite.com/locosapiens

udalosť je aj na FACEBOOKU, kde sa pridávajú ďalšie fotky a info k ceste.

viac o pobyte píše organizátor Marek:

Ahojte,
začiatkom mája 2019 sa možete zúčastniť šamansko-jogovo-relaxačného výletu na nádhernom ostrove – Menorca v Španielsku.

O čom bude tento výlet?
Cesta bude lietadlom do Barcelony a z Barcelony na Menorcu a naspäť.

Každé ráno bude prívitanie nového dňa hodinou jogy s Deni, kedy sa prepojíme s prírodou, so sebou.

Počas celého pobytu nás bude sprevádzať svojou hudbou na gitare flamengový gitarista Maximilian, ktorý výborne improvizuje. Večery budú plné muziky, zdielania zážitkov a poznatkov, ktoré nás učia, posúvajú vedome vnútorne rásť.

Každý deň bude medicína rapé, bude tiež deň so žabičkou Kambo, Sanangou, deň s DMT a noc s magickými kapičkami. Budeme sa učiť žonglovať. Všetko bude mať duchovno slobodný nádych, relax, kúpanie v nádherných zátokách, prechádzky v lese (aj nočné), šnorchlovanie, spanie v stanoch a hamakoch, jedlo čisto vegetariánske. Žiadne naháňanie, jednoducho krásny relax spojený s naším telom, srdcom a mysľou, s našou Zemou a s duchovným svetom v nás aj okolo nás. Žiadny stres, práve naopak, ochutnáme pocit dokonalého uvoľnenia a plynutia.

Už som tam bol pár krát a vybral som pár fotiek z minulého roka, kedy som tam bol sám a plánoval som budúci rok to isté. Prišlo mi však, že by som sa mohol o tú krásu a pokoj podeliť, podeliť sa s vedomými ľuďmi, ktorí túžia pocítiť slobodu a nabíjajúcu energiu prírody. Rád by som sa podelil o to, čo žijem a vidím. Som si istý, že to bude nádherný zážitok, ktorý vám zostane na celý život.

-Marek.

cena: 333€
(Cena nezahŕňa letenku, stravu a cestovné poistenie, cena letenky z Viedne alebo Prahy do Barcelony a z Barcelony na Menorcu sa pohybuje okolo 200e)

Letneky nájdete na:
www.edreams.com
www.skyscanner.net