Vaša spätná väzba na relaxačné vankúšiky na oči

Naozaj, každý sme iný 😉…S vlastným osudom, s vlastnými určujúcími predstavami o živote, o sebe…Univerzálne zákony nás ale spájajú. Trebárs, ako sa našimi životmi dopĺňajú jednotlivé protiklady a rodí sa z nich nová harmónia…Deň a noc, nádych a výdych, napätie – uvolnenie… A keď na konci každej jogovej praxe poviem, že prichádza tá najdôležitejšia časť z celých 90- tich minút, už sa všetci iba smejú. Dobre vedia, že bez predchádzajúceho „úsilia“, by nebola záverečná relaxácia taká sladká. A bez našich levandulových vankúšikov už vôbec nie ! :))) Mám ich rada, a ľúbim ich Tvorkyňu 😉. Je skvelá. Elegantná a krásna! A je Vám s ňou príjemne… A to všetko platí aj o jej fantastických levandulových vankúšikoch.

(Katy, inštruktorka hatha jogy, štúdio Joga Srdcom)


Voňavé vankúšiky z dobrých rúk !! … ľudia to je cítiť !! 🙂 Nesmierne príjemný pocit po joge, nechať si oči uvoľniť levanduľovou vôňou, saténovým vankúšikom, z ktorého je cítiť, že boli vytvorené srdcom. Dávam tieto vankúšiky každú hodinu ľudom a vidím ich spokojnosť 🙂 Po joge sa často stáva : „Žabkaaa tie vankúšiky .. mmm … úžasné“. Vrelé odporúčam každému štúdiu, každému domov, do postele, do vaňe .. kde vám len napadne.

(Lenka Žabková, inštruktorka jogy, hlava aj duša Yoga Housu). 


Zavrite oči, uvoľnite viečka a zhlboka sa nadýchnite vône levandúľ a lásky všitej do týchto relaxačných vankúšikov. jemný dokyk pokožky so saténom a príjemná aróma vás zanesie bližšie k vašej esencii pokoja. Nakoniec si ich obľubite tak, že si ich vypýtate sami.

(Vanda, inštruktorka hatha jogy, štúdio Joga Srdcom)


meditacne-vankuse-na-oci

Pozri si galériu FOTIEK ako si vychutnávate relax  s levandulovým vankúšikom.