Oddychový jogový pobyt s Deni Ha a kurz zdravého varenia

Oddychový jogový pobyt s Deni Ha a kurz zdravého varenia

Kde bolo tam bolo, bolo jedno zázračné miesto, ktoré si priťahovalo ľudí túžiacich po oddychu v prírode, nachádzajúce sa pár krokov od jazera Klinger s magickým výhľadom vyžarujúcim liečivý pokoj.

Pre veľký záujem, vytváram ešte jednu možnosť si užiť pár dni v objatí Štiavnických vrchov, v krásnom ubytovaní v Sad nad Klingerom.

Na tomto pobyte sa môžeš tešiť na pokojné hodiny jogy ráno a večera ukážku varenia zdravých raňajok a výživného jedla od kuchárky Marty – Marta Kopaczyńska, ktorej kuchársky talent kombinovať zdravé a chutné chute som objavila nedávno na pobyte v Thajsku.

Príchod bude štvrtok večer a odchod v nedeľu poobede. V dostupnosti 15minút pešo je centrum Banskej Štiavnice, ktoré dýcha históriou. V tesnej blízkosti ubytovania je možnosť využitia jacuzzi a sauny za symbolický poplatok.

~~~~~
KDE: Sad nad Klingerom, Banská Štiavnica
KEDY: 12. – 15.9.2019
PRIHLÁSENIE: info@deniyoga.sk
CENA: 201€
(max.12ľudí)
~~~~~

cena zahŕňa:
* rannú a večernú jogu, meditáciu, dychové cvičenia, aromaterapiu
* luxusné ubytovanie v krásnych 2posteľových izbách s výhľadom na Štiavnické vrchy, 1minútu chôzde od jazera Klinger cez ovocný sad
* kurz prípravy zdravého vegetariánske jedla na raňajky a obed
* 60minútovú šiatzu masáž

Deni Ha (RYT300)
Čím dlhšie sa joge venujem, tým viac cítim, že je to skutočná veda,… veda o duši. Oslobodzuje a ukazuje cestu k vnútornej spokojnosti a zdravému telu. Umožňuje nám pozorovať zmenu v lepšie bytosti. Jogu som študovala na rôznych miestach v zahraničí (Austrália, USA, UK, India), v súčasnosti si neustále prehlbujem nové poznania cez semináre, worskhopy, kurzy,…a stále sa učím pozorovať ako je to všetko prepojené a že je to vlastne o neustálom hľadaní a budovaní rovnováhy v sebe. (www.deniyoga.sk)

UDALOSŤ JE NA FACEBOOKU, kde budem postupne pridávať fotky a dodatočné info.