Oddychový jogový pobyt na chate s cestovateľskou prednáškou

Oddychový jogový pobyt na chate s cestovateľskou prednáškou

Víkendový jogový pobyt v lone krásnej prírody. Na lúke plnej byliniek sme len my a dokola les, z diaľky sa na nás díva vrch Choč.

Tento pobyt bude o oddychu, o prepojenia s prírodou, o uvolnení nahromadených emócií z tela, o povzbudnení a znovu objavení chuti snívať, žiť a cestovať.

Vítanie slnka ráno, meditácia, pranajáma, asány, voľný program počas dňa, možnosť turistiky na vrch Choč, prechádzky do lesa, čítanie knihy v hamaku. Večer inšpiratívne premietanie prírodných cestopisov zo Strednej a Južnej Ameriky so živým výkladom ich tvorcu. Prednáška o harmonizačných bylinkách z Amazónie s možnosťou vyskúšať si ich. Večer spoločné posedenie pri ohni.

lektor jogy: Deni Ha
hosť: Marek Mochiclero

~~~~~
KDE: Chata Vrch Varta, pri kúpeľoch Lúčky pri Ružomberku
KEDY: 5.-7..7.2019 (prvá joga je v piatok o 18h)
CENA: 130€
~~~~~

cena zahŕňa:
– 6x joga
– ubytovanie je v skromnej, no o to útulnejšej drevenej chate. (2-4posteľové izby)
– 3x za deň zdravé jedlo
– cestovateľské prednášky

(cena nezahŕňa dopravu – pomôžeme vám sa vyskladať do aút, keď sa nazbierate)

Pobyt sa uskutoční pri prihlásení min.10účastníkov a to minimálne 3týždne pred začiatkom pobytu. Max.počet 14ľudí.

UDALOSŤ JE NA FACEBOOKU

=========
Deni Ha (RYT300)
Čím dlhšie sa joge venujem, tým viac cítim, že je to skutočná veda,… veda o duši. Oslobodzuje a ukazuje cestu k vnútornej spokojnosti a zdravému telu. Umoňuje nám pozorovať zmenu v lepšie bytosti. Jogu som študovala na rôznych miestach v zahraničí (Austrália, USA, UK, India), v súčasnosti si neustále prehlbujem nové poznania cez semináre, worskhopy, kurzy,…a stále sa učím pozorovať ako je to všetko prepojené a že je to vlastne o neustálom hľadaní a budovaní rovnováhy v sebe. (www.deniyoga.sk)

Vysavac Mochiclero
,,Práve teraz žijeme tie staré dobré časy…“ hovorí Marek, cestovateľ, ktorý v džungly spoznáva zákony prírody a vesmíru. Počas svojich ciest navštevuje rôzne miesta v Strednej a Južnej Amerike, z ktorých natáča miestami až dych vyrážajúce dokumenty. Práve o nich vám večer porozpráva a cez projektor ukáže. Na chvíločku sa možno ocitnete v modrých lagúnach Mexika, ktoré sú ukryté pred bežnými turstami hlboko v džungly. Viac z jeho ciest, nájdeš na jeho webstránke: http://locosapiens4.wixsite.com/locosapiens


UBYTOVANIE 2-4posteľových izbách na chate, 1x WC/sprcha, kuchyňka, veľká terasa, ohnisko