Yin & Yang jogový pobyt v Thajsku s Deni Ha a Ivkou Výbohovou

Yin & Yang jogový pobyt v Thajsku s Deni Ha a Ivkou Výbohovou

🌴Aj ty môžeš sedieť pod týmto stromom a dopriať si pohodu, pocítiť silu prítomného okamihu, ktorý v tebe zotrvá na celý život.

,,Vidieť svet v zrnku piesku a nebo v divokej kvetine, držať nekonečno v dlaniach rúk a večnosť v hodine.“ (William Blake)

💜Ak ti je raz dovolené pocítiť silu príomnosti, kde minulosť prichádza o svoju silu… Ak ti je dovolené zažiť, precítiť a pochopiť túto myšlienku spomenutú vyššie, tak už nebudeš žiť v bežných dňoch rovnako. Prežité skúseností nás dokážu obohatiť na celý život.

🙏 S radosťou a veľkou vďačnosťou vytváram ešte jeden jogový pobyt na tomto magickom ostrove.

☯️ Yin & Yang jogový pobyt s Deni Ha a Ivana Výbohová bude pokojný aj dynamický, bude zameraný na rozpoznávanie rovnováhy energií v tele, v mysli aj v duši. Keď nakŕmime vonkajšie zmysly tromi výletikmi, novým okolím a ľuďmi, …tak potom zmeníme prostredie a pôjdeme do ticha, do vnútra, k sebe.

🕉️ Cez jogové techniky ako sú asány, dýchacie cvičenia, schopnosť koncentrácie a meditácie sa pomaličky, ale iste naučíme schopnosti rozpoznávať rovnováhu, nechať plynúť, čo túži tiecť, otvoriť sa vesmíru, prepojiť sa s prírodou a veriť svojmu dychu.

🦎Oddych od všedných dní má schopnosť zasiať nové semiačko
vnútorného pokoja a harmónie. Ranné a večerné hodiny jogy omladia tvoje telo, utíšia zbytočné myšlienky a dychom nechajú odísť staré, aby sa vytvoríl priestor pre nové, výživné a zdravé.

☀️ 9dní – ubytovanie 20metrov od pláže v domáckom prostredí, joga ráno a večer, 3 výlety (šnorchlovanie, návšteva chrámov a thajskej tržnice, spoznanie domáceho života na ostrove)

☯️ 6 dní – ubytovanie v Zenových chatkách na súkromnej pláži, joga ráno a večer, jin joga so živou hudbou, večerný oheň na pláži, 3 zaujímavé workshopy a možnosť pobudnúť v tichu na najpokojnejšej pláži s harmonizujúcou vibráciou

…a k tomu každý deň šťavnaté a zdravé vegetariánske jedlo.
O tom bude tento výlet.

Zhrnutie, čo je v cene pobytu:

  • joga ráno a večer
  • ubytovanie na pláži, pár krokov od vody
  • raňajky + večere
  • 3x workshop (dýchacie techniky, pozdrav slnku, úvod do meditácie)
  • relaxačná jin joga za sprievodu živej hudby na handpanoch, hrá Ďuri
  • 3x výlety (chrámy + tržnica, výlet loďou na Koh Tao a šnorchlovanie, Zen beach)
  • ukážka varenia tradičného thajského jedla
  • brožúrka joga
  • relaxačný vankúšik na oči
  • esenciálny olej doTERRA pre voľný dych

~~~~~~~~~
KDE: Koh Phangan, Thajsko
KEDY: 23.3.-6.4.2019
CENA: 909€ (cena bez letenky a cestovného poistenia)
~~~~~~~~~

POBYT NÁJDEŠ NA FACEBOOKU – kde postupne pridávam viac fotiek a informácii.

LETENKA

Viac info čoskoro…ak máš chuť, pozri si let Viedeň -Bangkok napríklad cez www.skyscanner.net. Z Bangkoku si potom kúpime letenky do SurraThani. Čoskoro pridáme kontakt na osobu z cestovky, s ktorou spolupracujeme a pomôže ti vybaviť letenku, ak bude treba. 

CESTOVNÉ POISTENIE

Cestovné poistenie si každý vybavuje sám a je doporučené si ho vybaviť.

DOBROVOĽNÍCKA POMOC STROMOM

5% zo sumy pobytu bude venovaných naším lesom, pomôžeme finančne prispieť na výsadzbu nových stromov. Konkrétne info čoskoro.
LEKTORI:
🙏 DENI HA
Čím dlhšie sa joge venujem, tým viac cítim, že je to skutočná veda,… veda o duši. Oslobodzuje a ukazuje cestu k vnútornej spokojnosti a zdravému telu. Pozorovať zmenu v lepšie bytosti, ktorými dávno už sme, len sme na to v tom hurikáne nášho žitia zabudli je skutočným darom. Napokon čím viac bude spokojných ľudí, tým lepšie sa nám bude žiť. Poznania, ktoré mi joga cez učenie a osobnú prax prináša, s radosťou posúvam ďalej v štúdiu Joga Srdcom alebo na jogových pobytoch v prírode. Jogu som študovala na rôznych miestach v zahraničí (Austrália, USA, UK, India), v súčasnosti si neustále prehlbujem nové poznania cez semináre, worskhopy, kurzy,…o tom ako všetko je to prepojené a že skutočne je to o nekonečnom hľadaní jinu a jangu v sebe. 

🙏 IVA VÝBOHOVÁ
Joga je pre mňa stíšením, zastavením, uvoľnením, bytím v prítomnosti. 20 rokov sa moje telo hýbalo jazzovým a moderným tancom. V roku 2002 som absolvovala školenie power jogy u Vaška Krejčíka a power joga ma postupne priviedla k joge. Plynulým prechodom od tanca k joge, bola pre mňa dance joga, ktorej som sa venovala popri vedení hodín power jogy. Moje objavovanie jogy pokračovalo na rôznych seminároch a workshopoch a rok 2011 a seminár v Prahe mi otvoril dvere k hatha joge. Moje dnešné hodiny jogy sú zmesou 14 ročnej praxe a skúseností. Chcem, aby aj ostatným prinášali stíšenie, uvoľnenie, radosť, hravosť, aby priniesli stav, že už viac nepotrebujeme,…stav, kedy nie je potreba nič meniť.

Fotky z predošlého jogového pobytu na Koh Phangane – október 2018

Rastieme, keď pomáhame jeden druhému rásť.