Joga relax pobyt na chate Lúčky s Deni Ha, Ivkou Výbohovou a Mekym

Joga relax pobyt na chate Lúčky s Deni Ha, Ivkou Výbohovou a Mekym

S úsmevom na tvári ťa pozývame na tento pohodový JOGA RELAX POBYT v rozprávkovej prírode pod vrchom Choč.

Ubytovanie v drevenej chate, domáca zdravá kuchyňa a celá lúka len pre nás. Joga ráno a večer, počas dňa oddych, relax v sieti, grilovačka, turistika na Choč, kúpanie vo vodopáde Lúčky.

PRIBLIŽNÝ PROGRAM:
Ráno bude krátka meditácia, asánami pozdravíme slnko a prečistíme si telo zvnútra dýchacími technikami – pranayamou. Cez obed voľný program, výlet do prírody, kúpanie alebo len tak si môžeš ostať ležať v sieti a vychutnávať svoje BYTIE a energiou nabíjajúci výhľad na prírodu.

Večer YIN & JANG JOGA. — dlhšia hodina jogy, kde dáš celé telo do rovnováhy, zobudíš svaly aj uvoľníš kĺby, utíšiš myseľ a pocítiš zjednotenie – ROVNOVÁHU – balanc vo vnútri, znovu sa narodíš a vychutnáš DYCH. Prvou jangovou (silovejšou) časťou ťa prevedie Ivka a pocítiš meditáciu v pohybe, druhou časťou bude relaxačná yin joga (pokojná uvoľňujúca hodina) s Deni za sprievodu liečivých vibrácií tibetských misiek.

===========
KEDY: 21.- 24.6.2018
(prvá joga vo štvrtok o 18h a končíme v nedeľu okolo 15h) …..alebo možnosť sa pridať od piatku 22.6., ak bude voľné miesto – hodina v piatok sa bude začínať rovnako o 18h

KDE: Chata Lúčky, Ružomberok
CENA: od štvrtku 140€ , od piatku 120€ (poobede)
PRIHLÁSENIE: info@deniyoga.sk

☀ v cene je zahrnuté:
lektorné, ubytovanie v drevenej chate, zdravá vegetariánska strava (začíname vo štvrtok večerou, končíme nedeľným obedom)

☀ fotky z predošlých ročníkov TU:
http://deniyoga.sk/jogovy-pobyt-chate-lucky-iii-august-2017/

min.počet 10ľudí, max.počet 14ľudí
===========

O LEKTOROCH:

DENI HA
Joga je láska na celý život, láska v život. Zamilovala som sa do nej u protinožcov v roku 2011 a odvtedy sa stala mojou súčasťou. Cvičenie jogy je nástroj, ktorý robí moju myseľ pokojnejšou a telo šťastnejším. Joga mi pomáha v každodennom živote, učí ma dýchať hlbšie, vnímať pomalšie, usmievať sa na slnko aj na mraky a prehlbovať vďačnosť za to, čo mám. Moje poznania s radosťou posúvam ďalej na hodinách a teší ma pozorovať podobné zmeny aj u ostatných. Čím viac spokojných ľudí na svete, tým lepšie sa nám bude žiť. Jogu som študovala v UK, USA, nedávno v Indii, avšak mnohému sa učím práve aj doma. Okrem hodín v štúdiu, organizujem jogové pobyty, rada učím na festivaloch, píšem blogy, fotím a cestujem. (Certif.: RYT300, hatha joga, hot yoga, jogová aromaterapia)

IVKA VÝBOHOVÁ
Joga je pre mňa stíšením, zastavením, uvoľnením, bytím v prítomnosti. 20 rokov sa moje telo hýbalo jazzovým a moderným tancom. V roku 2002 som absolvovala školenie power jogy u Vaška Krejčíka a power joga ma postupne priviedla k joge. Plynulým prechodom od tanca k joge, bola pre mňa dance joga, ktorej som sa venovala popri vedení hodín power jogy. Moje objavovanie jogy pokračovalo na rôznych seminároch a workshopoch a rok 2011 a seminár v Prahe mi otvoril dvere k hatha joge. Moje dnešné hodiny jogy sú zmesou 14 ročnej praxe a skúseností. Chcem, aby aj ostatným prinášali stíšenie, uvoľnenie, radosť, hravosť, aby priniesli stav, že už viac nepotrebujeme,…stav, kedy nie je potreba nič meniť. (Certif.: power joga, hatha joga)

MEKY
Miro Randuška – muzikoterapeut
„Ako si pamätám, fascinovali ma rôzne zvuky, rytmus a hudba. Nebol to jeden, určitý štýl. Pôsobila na mňa. A keď sa TO stalo, vždy som citil NIEČO, čo sa ma dotklo hlboko v mojom vnútri. Bol som tak okúzlený, že som to NIEČO začal hľadať. Byť muzikoterapeutom nemôže byť každý, ale každý môže hrať na „muzikoterapeutické nástroje“ pre potešenie a s priateľmi v kruhu.

Tešíme sa na TEBA…bude nám fajn! 🙂
Deni, Ivka & Meky

 

UDALOSŤ JE NA FACEBOOKU