Jesenný jogový pobyt na chate s Deni Ha a Katy

Jesenný jogový pobyt na chate s Deni Ha a Katy

Na želanie mnohých, po vydarených jogových pobytoch na chate Lúčky si tento rok doprajeme ešte jeden. Bude farebný s vôňou jesene a praskajúceho dreva v krbe. Joga ráno a večer a cez deň, po čom tvoja duša túži – turistika, kniha, oddych.

6x joga (asány, pranayama a meditácia) s Deni a Katy – prevažne relaxačné – yin hodiny jogy vhodné pre začiatočníkov ako aj pokročilých.

Dovoľ si pozorovať a cítiť. Vyskúšaj si štýl jogy, ktorý uvoľňuje fasciu v celom tele, otvára kĺby a cez dlhšie zotrvanie v pozíciach púšťa emócie ukryté vo svaloch. Cez spomalenie a utíšenie sa učíme vnímať pocity duše. Táto jogová prax nenápadne vyrovnáva hektickosť našich životov a prináša nám balanc a pokoj do všedných dní.

Počas pobytu, kto bude mať chuť pôjde na jesennú turistiku prečistiť pľuca výstupom na vskutku dych vyrážajúci vrch Choč. 🙂

Pobyt je vhodný pre všetkých, ktorí majú chuť si užiť pohodový predĺžený víkend s jogou, spoznať nových ľudí a zažiť na chvíľu pocit len-tak-bytia – plynutia.

Tešíme sa na TEBA

Deni a Katy
………………….
KDE: chata Lúčky pri Ružomberku
KEDY: 5.-8.10.2017 (18:00 štvrtok – 15:00 Nedeľa)
CENA: 108€
REGISTRÁCIA: https://goo.gl/forms/H6pcoDbuRyIwLuQy1
…………………….
V cene je zahrnuté lektorné, jedlo a ubytovanie na 3noci.
Ubytovanie v drevených izbičkách zväčša 4posteľových.

(Fotky z minulých pobytov nájdeš na facebooku YOGA s Deni alebo na webe: http://deniyoga.sk/joga-chata-lucky-vol-ii-2016/)