Veselý jogový & akrojogový pobyt v Banskej Štiavnici

Veselý jogový & akrojogový pobyt v Banskej Štiavnici

Pridaj sa k nám zažiť veselý jogový a akrojogový víkend v Banskej Štiavnici. Joga nás spája a učí byť hravejšími a ohľadupnejšími. Vytvára nové priateľstvá a robí svet krajším.

Ráno privítame slnko, rozhýbeme kostričku, prečistíme pľúca pranajámou a precítime silu prítomného okamihu meditáciou. Počas dňa sa budeme učiť lietať. Vďaka akrojoge si spoločne ukážeme ako naše telá dokážu komunikovať, keď sme prítomní. Večer bude ukážka partnerskej thai masáže.

~~~~~
KDE: Aura Ubytovanie, Banská Štiavnica
KEDY: 31.5.-2.6.2019 (prvá hodina jogy začína v piatok o 18h)
CENA: 108€ (uvádzacia early bird cena platná do 30.4., potom je cena 140€)
~~~~~~

cena zahŕňa:
– 3x lekcia jogy
– 3x lekcia akrojogy
– ukážka thai masáže
– 2noci ubytovania
– raňajky a večere

(Pobyt sa uskutoční, ak sa do konca apríla nazbiera 10ľudí, max.počet 14ľudí. )

UDALOSŤ JE NA FACEBOOKU
=======
LEKTORI:

joga – Deni Ha (RYT300)
Čím dlhšie sa joge venujem, tým viac cítim, že je to skutočná veda,… veda o duši. Oslobodzuje a ukazuje cestu k vnútornej spokojnosti a zdravému telu. Umožňuje nám pozorovať zmenu v lepšie bytosti. Jogu som študovala na rôznych miestach v zahraničí (Austrália, USA, UK, India), v súčasnosti si neustále prehlbujem nové poznania cez semináre, worskhopy, kurzy,…a stále sa učím pozorovať ako je to všetko prepojené a že je to vlastne o neustálom hľadaní a budovaní rovnováhy v sebe. (www.deniyoga.sk)

akrojoga – KATKA A MAŤO  (AcroYoga International certified teachers)
AcroYoga v sebe prepája hlbšie vnímanie vďaka joge, hravosti a energie akrobacie, komunikácii pohybom a liečivého dotyku terapeutickej masáže. Vďaka akrojoge sa učíme dôvere, komunikácii, spoznávaniu potenciálu vlastného tela a hravosti. Budete mať možnosť vidieť, vyskúšať a naučiť sa základy pod vedením lektorov AcroYogy Katky a Maťa.

Prečo nám učarovala AcroYoga?

Katka: Na prvý pohľad je toto fyzické cvičenie iba o tele, ale v skutočnosti to transformuje celého človeka. Veľmi ma fascinuje ako sa v nej spájajú tri základné elementy. Naladenie sa na vlastné telo vďaka jogovej praxi, prekonávanie vlastných limitov, najmä tých mentálnych, viac ako tých fyzických vďaka akrobacii. A dar liečiť dotykom, uvoľniť a prijať vďaka liečivej masáži a terapeutickému lietaniu. Ak vás raz chytí za srdce, tak sa môžete stať acroaddicted.

Maťo: AcroYoga mi otvára a ukazuje možnosti komunikácie a rozvíja vnútorné cítenie vďaka pohybu. Dokážeme sa tak pohybom naladiť na druhých, rozvíjať si dôveru, spoluprácu a vzájomnú komunikáciu. Vďaka akrobacii prekonávať mentálne bloky a posilňovať možnosti svojho tela. A liečivým dotykom uvoľňovať fyzické bloky a naučiť sa prijatiu. AcroYoga nie je len o drilovani pozícií ale najmä o zábave, tak ako aj znie jedno z hesiel: When it’s fun, it’s right.

AcroJAM Banská Bystrica


UBYTOVANIE – www.ubytovaniestiavnica.sk