Mapa duše

Génové Kľúče a Human Design mi priniesli do života viac dôvery v seba a v svoju cestu.

Tieto skvelé nástroje seba poznania mi pomohli zvedomiť a pochopiť moje tiene ako aj dary.

Uvoľniť sa viac do dôvery v to kto som, aké je moje poslanie a ako fungujem v živote.

Prináša mi radosť spravádzať ľudí na ceste k poznaniu ich potenciálu duše.

Čím skôr spoznáme, čo je v súlade s naším pravým ja a čo nie, tým skôr môžeme robiť v živote rozhodnutia, ktoré nám prinesú šťasie.

AKO ZISTÍME, ČI SME V ŽIVOTE SPRÁVNE?

Vesmír nám dá znamenie ~ vnútorný pokoj.

Dôverovať vo svoje schopnosti a poznať svoje tienisté stránky je kľúč, ktorý odomyká mnohé.

Je tomu už pár rokov, od kedy som objavila génové kľúče, ktoré mi zmenili život, odvtedy som vytvorila vyše 200rozborov.

Neprestáva ma facsinovať ako to každému sedí a pomáha uvolniť sa do dôvery a žiť svoj design.

Môj rozbor ti pomôže mnohé o sebe pochopiť na tvojej ceste do väčšej harmónie s tým kto si.


ČO SÚ GÉNOVÉ KĽÚČE?

Každý z nás nesie vo svojich génoch všetky aspekty celého spektra 64 génových kľúčov, z ktorých niektoré dominujú a určujú vývoj nášho individuálneho vedomia – vývoj v rámci života každého z nás jedinečným spôsobom.

Keď k ním pristupujeme s otvoreným srdcom a myslou, tak nám dovolia prejsť hlbokou transformáciou.

Keď poznáme svoje tiene a dokážeme nad nimi rozjímať, môžeme ich následne premeniť v dary. Keď žijeme svoje dary, navyšuje sa naša frekvencia a vibrácia bytia a my žijeme naplnený život, ktorý je s nami v súlade.

Žiadna metóda, liečiteľ, terapeut, či kniha nám nemôže dať to, čo zažijeme, keď si na dôležité uvedomenia prídeme sami. Avšak existujú nástroje, ktoré nám pomáhajú sa rozpamätať, dokážu nás naviesť na našu cestu k sebe – z tmy na svetlo. Pre mňa jedným z nich sú GÉNOVÉ KĽÚČE.

Každé vedomie/duša túži rásť do tej najlepšej verzie seba.


AKÝ JE ROZDIEL MEDZI GK A HD?
Génové kľúče sú o tvojom vyššom zmysle života. Zatiaľ čo zameranie HD je o rozpoznávaní tvojich talentov, rozvíjaní individuality a životnej integrity. Výhodou oboch systémov je, že ti ukazujú cestu bližšie k tvojej pravej podstate, aby si nemusel strácať v živote svoj vzácny čas v utrpení a nevedomí.

Poznanie svojej mapy duše vedie do väčšej ľahkosti a dôvery v seba.

Každý z nás je výnimočný a prišli sme na svet s určitým poslaním.

Vždy, keď zažívame vnútornú nepohodu, niečo sa nám v živote deje, rozpadá, končí, prichádzajú fyzické, či psychické choroby, takto nám duša šepká, že potrebujeme vykročiť iným smerom.

Jedinou cestou, keď chceme vo svojom živote niečo zmeniť, je cez zmenu svojho vnútorného nastavenia.

Z rozboru mapy duše sa o sebe dozvieš, čo tvoje vnútro dávno vie, len pre pochybnosti či iné zatmenie spôsobené myslou, ti nie je umožnené to jasne uzrieť.

Výklad by ti priniesie do života viac jasnosti, prečo sa ti veci dejú ako dejú a kadiaľ je pre teba zdravé kráčať, aby to bolo s tebou v súlade.


ČO JE HUMAN DESIGN?

V rozbore MAPY DUŠE používam HD ako pomôcku, ktorá dopĺňa tvoj rozbor.

HD pomáha pochopiť ako žiť v súlade s našou skutočnou podstatou, ako vynakladáť svoju energiu a robiť rozhodnutia, ktoré sú v súlade s naším energetickým plánom.

Ak by si chcel/a svoj HD poznať oveľa viac do hĺbky, viem ti odporučiť na to iných ľudí.


Mapa duše je skvelým DAROM a NÁSTROJOM pre ľudí,

ktorí sa nevedia pohnúť v živote ďalej a túžia na sebe pracovať,

aby sa v ich živote niečo zmenilo, či dali veci do pohybu, tým správnym smerom.NAPÍSALI STE MI:

Ja som úplne v šoku ako to sedí. Také hlboké precítenie som cítila, hneď ako som začala čítať pri prvej vete zimomriavky. ~ Lucia
*
Veľa veci som si potvrdila, veľmi veľa pochopila a na to ostatné sa teším. V každom prípade myslím, že idem správnou cestou a moc Ti ďakujem.
~ Danda
*
Srdečná vďaka za Génové kľúče, vypracovanie profilu, vďaka ktorému oveľa viac rozumiem samej sebe, príjmam svoje dary. Dovoľujem , uvoľnujem, odomkýnam svoje vnútro, pretože som vďaka Deni porozumela zvedomila čo je v súlade s mojím Ja.
~ Hela

*

Výklad je nesmierne zaujímavý, hlboký, aj mi to v mnohom sedí, viacero veci sa mi potvrdilo, niektoré nové sa zvedomili a niektoré ešte potrebujem lepšie pochopiť. Ešte raz z celého srdca ďakujem, už teraz mi to veľmi pomohlo. ~ Aďa


Moje génové kľúče:

🗝️ MOJA ŽIVOTNÁ PRÁCA – ČO SI SEM PRIŠLA ROBIŤ? – GK 38

Si jedným z veľkých bojovníkov tohto sveta a potrebuješ nájsť svoj konečný životný ,,boj“. Tvoj ,,boj“ ide za tvoje vlastné vnímanie seba. Je o službe vyšiemu kódu a nastavovaniu štandardu cti, ktorá je inšpirácou pre ostatných. Ak to znie ako ťažký údel, potom skús nazrieť hlbšie do seba, aby si zistila, čoho si skutočne schopná. S darom vytrvalosti si tu neprišla sedieť na okraji života. Si tu, aby si ,,bojovala“ za to, v čo veríš a aby si sa postavila proti silám, ktoré sa snažia podceniť jednotlivca. Avšak, nie si anarchista. Tvoja rola nie je zničiť, čo ostatní postavili. Tvojou úlohou je ukázať inú cestu, než tú ktorá berie ľuďom osobnú slobodu a robí ich menejcennými. Si silou pre spravedlivosť vo svete a tak by si sa mala pozbierať a vybrať do ,,boja“, ak už to tak nerobíš.

🗝️ MÔJ VÝVOJ – ČO SI SA SEM PRIŠLA NAUČIŤ? – GK39

Tvojou najväčšou výzvou v živote je prekonať ľudskú tendenciu brať veci osobne. Na emočnej úrovni môžeš byť nestála, ak nie si plne zaneprázdnená projektami, ktoré si vyžadujú tvoju plnú pozornosť a úsilie. Máš nábeh k nečinnosti, ktorá sa môže prehĺbiť, ak robíš kompromisy, ktoré nedovoľujú tvojej duši dostatočný priestor, aby dýchala. Ak napĺňaš svoje životné poslanie, nebudeš mať viac energiu na to, aby si sa strachovala o to, čo si o tebe ostatní pomyslia. V živote potrebuješ kráčať svojou vlastnou cestou bez toho, aby si ju musela obhajovať. V rovnakom čase, potrebuješ mať rešpekt voči pocitom ostatných.

🗝️ MOJE VYŽAROVANIE – ČO ŤA UDRŽIAVA ZDRAVÚ? – GK48

Bezpečnosť v tvojom živote vyzerá byť tvojím hlavným podvedomím problémom. Toto sa môže premietať do hlboko zakorenenej potreby pokúšať sa vytvoriť pocit bezpečia cez hmotný zisk. Avšak, čokoľvek čo robíš na povrchu, nikdy nezoberie preč tvoj pocit nepokoja. Tvoj nepokoj je jednoducho prirodzený príznak toho, že si vysoko obdarená. Čím menej venuješ pozornosti strachom a čím viac veríš v to, čo ti hovorí tvoje telo, tým viac pocitu bezpečia budeš cítiť. Všetko sa ukáže presne ako potrebuješ, keď si to dovolíš. Avšak budeš musieť prejsť hlbokým procesom vo vieru svojich pocitov, ktoré sa ukrývajú v tvojom tele. Nič, čo tvoje telo cíti nemôže byť zle. Jednoducho to musíš objať/prijať a nechať, nech to prejde. Keď prenikneš hlbšie do tohto procesu dôvery, tvoje telo sa stane jasnejšie a ľahšie a tvoj vonkajší život to bude odzrkadlovať. Napokon, tvoj život sa stane jednoduchý a krásny a už nikdy nebudeš musieť zažívať pocit strachu.

🗝️ MÔJ CIEĽ – ČO ŤA HLBOKO NAPĹŇA – GK21

Tvoj jediný cieľ v tvojom živote je byť žijúcou inšpiráciou pre druhých, ktorí ju následujú. Si človek, ktorý prikladá ruky k dielu, nikdy neberieš zodpovednosť na ľahkú váhu. Tvoje krédo by malo byť, že nikdy nežiadaš po druhých to, čo by si sama nerobila. Si rodená vodkyňa vo svojej komunite ľudí a keď budeš citlivá a silná, staneš sa dážnikom pre mnoho ľudí, hlavne v ťažkých časoch. Si tu, aby si udržiavala víziu vo svojom poli a aby si viedla, navyšovala a udržiavala túto víziu pre ostatných, ktorí s ňou rezonujú. V tvojom okolí nájdeš dôveru a uznanie, keď budeš svoju silu zdielať v skromnosti, radšej než z nej robiť niečo veľké. Si typ osoby, ktorá môže viesť ostatných, kým v rovnakom čase pracuje po boku s nimi. Napokon, si ťa ľudia budú pamätať ako ducha lásky a služby, ktorú prinesieš ostatným, s ktorými spolupracuješ a žiješ. Ako aj za to, že neunávne stojíš za tými, ktorí sú menej šťastní ako ty.

Podľa human designu som generátor, autorita: sakrálna, stratégia: jednanie v reakcii, profil 2/4.


Ak cítiš, že chceš vedieť viac, ozvi sa mi:

deni.ha108@gmail.com

alebo cez whatsApp:

+421 902 804 252

1 thoughts on “Mapa duše

Pridaj komentár