Oddychový víkend s jogou a bylinkami (4.-6.10.2019)

Oddychový víkend s jogou a bylinkami (4.-6.10.2019)

S láskou k joge, prírode a bylinkám ťa pozývame na oddychový víkend na chate v nádhernej prírode pri Hriňovej. Tento pobyt bude venovaný podpore imunity a príprave na chladné obdobie v silovom spojení jogy a liečivých bylín.

Spoločne si vyrobíme bylinnú soľ do kúpeľa a prečistíme telo v bylinkovej saune. Doprajeme si meditačnú prechádzku prírodou. Zoznámiš sa s užitočnými spôsobmi ako pozdvihnúť imunitu prírodnou cestou a ako sa liečiť bylinnými pomocníkmi. Vyrobíš si svoj osobný parfém na posilnenie elementu, ktorý potrebuješ doplniť.

Pocítiš vnútornú rovnováhu cez relaxačnú jin jogu, meditácie a dychové cvičenia. Naučíš sa vnímať svoj dych – svojho najlepšieho priateľa a učiteľa.

Jednoducho na tomto pobyte spoznáš liečivú silu ticha a vôní.

To všetko prispeje k nastaveniu vnútornej rovnováhy, aby sa posilnilo Tvoje zdravie a upevnil sa zámer Tvojich krokov na ceste životom. Nech spokojnosť a radosť zo života môže prúdiť.

PROGRAM:
~~~~~~~~
PIATOK
15:00 – príchod a ubytovanie
18:00 – joga pre zdravý chrbát
20:00 – večera

SOBOTA
07:00 – hatha joga (pozdrav slnku), meditácia a pranayama
09:00 – raňajky
11:00 – workshop Herbárium ,,Ako si udržať pevné zdravie v chladnom počasí + Výroba bylinkovej soli do kúpeľa”
14:00 – ľahký obed
15:00 – meditácia v chôdzi prírodou
17:00 – bylinková sauna
19:00 – večera
21:00 – relaxačná jin joga

NEDEĽA
07:00 – hatha joga (pozdrav slnku), meditácia a pranayama
09:00 – raňajky
10:30 – workshop Voniava ,,Aromaterapia pre rovnováhu, posilnenie imunity + Výroba osobného parfému”
13:30 – ľahký obed
15:00 – vedená meditácia, záverečný kruh

~~~~~
KEDY: 4.- 6.10.2019
KDE: Chata Blato, Hriňová
CENA: 144€
(cena zahŕňa ubytovanie, stravu, bylinkové čaje, saunu, lektorné 4x joga + 2x workshopy a suroviny na výrobu bylinkových produktov)

REGISTRÁCIA:
Registruje sa vyplnením tohto formulára: https://forms.gle/PKhehyygHjKttFPa9

UDALOSŤ NÁJDEŠ NA FACEBOOKU

POBYTOM VÁS BUDÚ SPREVÁDZAŤ:
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Deni Ha (RYT300)
Čím dlhšie sa joge venuje, tým viac cíti, že je to skutočná veda. Veda o duši, ktorá nás učí byť viac v srdci než v hlave. Učí nás spomaliť a napájať sa na výživnú silu prírody. Oslobodzuje a ukazuje cestu k zdravému telu a vnútornej spokojnosti, pozorovať zmenu v lepšie bytosti. Deni sa na hodinách zameriava na správne zarovnanie tela v asánach cez posvätnú geometriu a anatómiu, aby sa celé telo jogou postupne posilňovalo a liečilo. Veľkú pozornosť kladie na vedomé dýchanie. Motivuje ľudí, aby našli v sebe svojho vnútorného liečiteľa, tešili sa zo života, cítili vďačnosť a radosť v každom dni. Jej hodiny sú obohatené o aromaterapiu a v šavásane o uvoľňujúce zvukové vibrácie meditačných hudobných nástrojov. Jogu študovala od roku 2011 na rôznych miestach v zahraničí (Austrália, USA, UK, India, Thajsko), kde mala šťastie na skvelých učiteľov. Na Slovensku sa vzdeláva na jogových seminároch, kurzoch, workshopoch. V Banskej Bystrici založila jogové štúdio Joga Srdcom, raz za rok organizuje jogový festival a s láskou k cestovaniu, joge a prírode vytvára jogové pobyty doma a v zahraničí.  FB: YOGA s Deni Ha * Instagram: deni.ha

Veronika Repková – Kuku
zakladateľka bylinného sprievodcu – projektu HERBÁRIUM Projekt – Bylinný Sprievodca na Ceste za Zdravím Tela aj Duše, celou dušou i srdcom bylinkami obrastená slobodná mamička 6 ročného synka, grafická aj permakultúrna dizajnérka, podporujúca ekologické projekty, farmársko-remeselnícke trhy, tvorivosť, sebestačnosť a blízkosť k prírode. Rada svoje cesty po svete spája s poznávaním skúsených bylinkárov, lokálnych liečivých bylín a tradičných spôsobov ich spracovania. O svoje skúsenosti a vedomosti sa delí nie len na svojom webe. Počas roka ju môžete nájsť prednášať zdarma na kreatívnych a ekologických festivaloch, v lete usporadúva bylinkové kurzy na Zaježovej a počas chladnejších mesiacov praktické workshopy a pobyty v mestách aj čarovných prírodných miestach. * www.herbariumprojekt.sk * FB: Voniava – Privoňaj k duši bylín